Mebel PM - Michał Pałys - +48 693 537 827       

Jesteś zainteresowany Naszą Ofertą ? Skontaktuj się z nami.    Formularz Kontaktowy

Kontakt

Mebel PM
Firma Usługowo Handlowa Pałys Michał

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 693 537 827
75 77 51 317

ul. Mickiewicza 16/6, Zgorzelec

Napisz do Nas

Wyrażam zgodę 1.
Wyrażam zgodę 2.
Wyrażam zgodę 3.
Punkt 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Usługowo Handlowa Pałys Michał danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Firma Usługowo Handlowa Pałys Michał z siedzibą w Zgorzelcu, ul. Mickiewicza 16/6. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Firma Usługowo Handlowa Pałys Michał oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Punkt 2

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Firma Usługowo Handlowa Pałys Michał dotyczących jej oferty oraz ofert jej partnerów biznesowych Firma Usługowo Handlowa Pałys Michał poprzez wiadomości elektroniczne z wykorzystaniem adresu email podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez Firma Usługowo Handlowa Pałys Michał oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.

Punkt 3

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Firma Usługowo Handlowa Pałys Michał dotyczących jej oferty oraz ofert jej partnerów biznesowych Firma Usługowo Handlowa Pałys Michał w szczególności poprzez połączenia telefoniczne lub sms z wykorzystaniem numeru telefonu podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez Firma Usługowo Handlowa Pałys Michał oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.

Najnowsza Galeria

Dane Kontaktowe

Mebel PM - Michał Pałys
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 693 537 827
  75 77 51 317
  ul. Mickiewicza 16/6, Zgorzelec